Zpěváci ze SuperStar: Jaké jsou jejich šance na úspěch?

2. ledna 2010 v 21:09 |  Moje kecyxD
Pěvecká soutež Česko Slovenská SuperStar skončila. Víme, kteří zpěváci ze soutěže mají největší šance uspět v šoubiznise.Tady je žebříček!

Miroslav Šmajda: 90%
Stal se miláčkem žen (i můj:D)a televizních diváků, přestože ve finále skončil na druhém místě. Je pěkný, sexy, má talent a snahu neustále se zlepšovat. Kromě toho má výborný image a dobře komunikuje s médii. Sexy rockera jeho typu na Slovensku nemáme.

Martin Chodúr: 80%
Zpívá výborně, je skromný a slušný. Martin Chodúr byl od počátku favoritem soutěže. Jeho hlas mu nikdo nemůže upřít, zpívá výtečně, akorát možná všechno zazpívá podobným stylem. Diváků občas zvykl nudit, tedy samozřejmě jen pokud netancuje.

Leona Šenková: 70%
Drsná rockerka, drzá zpěvačka s božským hlasem Věry Špinarové. Neskutečné, jak může šestnáctiletá dívka tak neuvěřitelně zpívat. Leona je jedinečným zjevem v soutěži, je talentovaná a průbojná. Dokáže si stát za svými názory, Šenkové se pracovní nabídky jen tak pohrnou.

Dominika Stará:60%
Chutné, krásné, milé a něžné děvčátko. Zpívá výborně, je milá a až nevinně dobrá, což samozřejmě souvisí i s nízkým věkem.Je pouze otázkou, zda na Slovensku potřebujeme zpěvačku typu křehká princezna. Podobně jako Chodúr, i Dominika může začít velmi rychle publikum nudit.


Markéta Konvičková: 50%
Markéta zpívá výborně, její vypadnutí ze soutěže mnoha zarazilo. Hlasově výborná a na svůj věk velmi vyspělá dívka ještě může překvapit.


Jan Bendig: 50%
Malý muž s velkým hlasem. Dokonale zazpíval zejména ženské písně. Vynikající zpěvák, otázkou je zda se mu od toľkej slávy nezakrúti hlava, má totiž náběh na alkohol a cigarety. Jen aby neskončil nechvalně jako Vierka Berkyová.

Ben Cristovao: 40%
Krásný mladý muž, skvělý tanečník. Se zpěvem to až tak růžové není. Uvidíme, zda Benovi na úspěch postačí jen charisma na pódiu a pěkný zjev, zda mu to diváci uvěří.

Denis Lacho: 40%
Dobrý hlas, příjemné vystupování a davy bláznivých fanynek. Denis je sympatický mladý muž, umí podat skvělý, ale i slabý výkon. Uvidíme, zda mu postačí imidž chutného chlapečka.

Monika Bagárová: 30%
Nádherná holka to ve finále nikdy pořádně nerozbalila. Monika je inteligentní dívka, které se spíše hodí komornější atmosféra jako velká pódia. Na jevišti je sice krásná, ale nesmělá.

Paulína Ištvancová: 20%
Stala se nástrojem v rukou ambiciózního otce. Spíše jí to uškodilo než pomohlo. V každém případě je Paulína dost kontroverzní a to někteří lidé mají rádi. Ještě může šokovat, vždyť pověst na to má.

Nikoleta Balogová: 10%
Pěkná barva hlasu, jinak jedna velká nuda. Nikoleta není ničím výjimečná, hodí se spíše do baru, jako na velká pódia ...


Thomas Puskailer: 0%
Jeho zářivý úsměv strašil nejen Ondřeje Hejmy. Velmi ambiciózní mladík, který by velmi chtěl být součástí showbyznysu.
Otázkou je pouze, zda na to má předpoklady.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bublle-word bublle-word | Web | 2. ledna 2010 v 21:12 | Reagovat

http://the-denny.blog.cz/1001/miss-finale hlaasni pro saška

díkkk

2 Bajushqaa Bajushqaa | Web | 3. ledna 2010 v 13:06 | Reagovat

čuže??? Domča a nudit?? Haňa jen 50% ?? Šílíš???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama